q
Siteme hoş geldiniz.
 

Biyoenerjetik Meridyen Masajı

Cildinize vücudun kendi doğal elektrik frekanslarıyla neredeyse aynı olan düşük seviyeli elektrik akımları gönderen tedavi için mikro akım eldivenlerinin kullanılması. Teknoloji hücresel düzeyde çalışır, hücrelerinizdeki enerji para birimi ve vücudun en temel yakıtı olan adenozin trifosfat veya ATP’yi artırır.

 

Tedavi yardımcı olur:
* Sırt, boyun ve eklem ağrılarını azaltır.
* Tendonları iyileştirir
* Dokulara oksijenli kan akışını artırır
* Yeni sinirler geliştirir
* Makula dejenerasyonunu tersine çevirir veya durdurur
* Baş ağrılarını giderir
* Fibromiyalji semptomlarını iyileştirir
* Cildi tonlandırır ve kollajen üretimini uyarır.

Enerji kanalları ve iç organları hakkında Geleneksel Çin tıbbı tekniklerinden geliştirilen üst teknoloji bir cihazdır. Biyoenerji, nevroloji ve diğer alanlarda büyük başarılar göstermiştir. Akupunktur, gua masajı, gui na, vakum ve hacamat gibi teknikleri birleştirerek olumlu fizyoterapi uygulaması etkisi vermektedir. Enerji kanallarına ve aktif noktalara özel fizyoterapi etkisi sayesinde, enerji kanallarını hızla temizler bu sayede kan dolaşımını iyileşmesine, iç organların ying-yang dengesinin yenilenmesine ve organizmaların biyolojik enerji seviyesinin yükselmesine yardımcı olmaktadır. Biyoenerji masaj cihazı hem müşteri hem de uzman için tamamen güvenli bir ürün olup alanında Bioenergy masajı, kalite sertifikası ile onaylanan tamamen güvenli bir cihazdır.

 

Cihazın çıkış voltajı, vücut hücrelerinin biyolojik akımları ile çakışan 8 volttur. Cihaz, müşteri ve onunla çalışan uzman için güvenlidir.

 

Biyoenerjetik meridyen masajı lenfatik drenaj için çok etkilidir ve nasıl çalışır?

Elektrik akımları kaslarınızı hedef alarak onları aynı anda kaldırmaya, şekillendirmeye, tonlamaya, güçlendirmeye, eğilmeye ve gerginliği gidermeye teşvik eder. Aynı akımlar aynı zamanda lenf sıvısıyla da iletişim kuruyor ve toksinlerin temizlenmek üzere lenf düğümlerinize akması için uyarı yaratıyor.

Geleneksel Çin tıbbı prensiplerine dayanan masaj, akupunktur, terapötik masaj, kupa masajı, gua sha gibi çeşitli işlevleri birleştirir.

 

▫️Biyomasaj cihazı aynı zamanda kozmetolojide, kilo vermede ve selülitle mücadelede de kullanılabilir.

▫️Sinir reseptörlerini uyarır, kan akışını ve organların performansını artırır.

▫️Eklem ve tendonların elastikiyetini ve hareketliliğini artırır, kaslara kan akışını arttırır, analjezik etkiye sahiptir.

▫️Kasları ve sinir uçlarını uyarır, merkezi sinir sistemini sakinleştirici etkisi vardır, gergin kasları ve sinirleri gevşetir.

▫️Kılcal damarların ve kan damarlarının tonunu ve geçirgenliğini değiştirir, metabolik ürünlerin ter ve yağ bezleri yoluyla atılımını hızlandırır.

meridyen-masaji-03-01