q
Siteme hoş geldiniz.
 

Matrix Bioenerji

Matrix Bioenerji pozitif yönde bir şifa enerjisidir, mana olarak da evrensel yaşam enerjisini içinde barındırmaktadır. İnsanlarda, hayvanlarda ve canlı cansız tüm her şeyde mevcuttur. Evrenden aldığımız ve içselleştirdiğimiz bu pozitif enerjiye bizler bioenerji diyoruz. Bu enerji ile şifa konusu ise avuç içi-parmaklarda bulunan enerji çakralarının doğru kullanılması metodu ile şifa verilecek kişinin enerji merkezlerine (çakralarına) ve titreşimsel bozukluğu olan enerji bedenine aktarımı sağlanarak uygulanan bir tekniğe verilen isimdir aslında.
……………
Öncelikle vücudun çakraları açılıyor, dengeleniyor ve temizleniyor. Bu süreçte bahsettiğimiz ilk düğmeye basılmış oluyor.
Genelde bu tür tıkanıklıklar kısa zaman sonrasında hastalık olarak adlandırdığımız sonuçlarla karşımıza çıkar. Bu aşamadan sonra ise şifa enerjisi dediğimiz teknikler devreye girer ve kişide iyileşme gözlemlenir. Ağrılar varsa yok olur, hastalıklı diye adlandırılan bölgede kaşıntı, sıcaklık, karıncalanma gibi hisler devam eder. Gün geçtikçe de enerjik olarak daha güçlü ve daha dinç günler yaşamaya devam eder. Sindirim çalışır, görme – duyma iyileşir, uyku düzene girer.Bu süreç iyileşme ile son bulur.Bioenerji uzmanı hasta ile evrensel enerji arasında hassas bir antendir.
……………
“Her şey enerjidir ve her şey yalnızca bundan ibarettir. Sahip olmayı istediğiniz gerçekliğin frekansına uyumlandığınızda artık yapacak bir şey yoktur, o gerçeklik size ait olur. Bundan başka bir yol yoktur. Bunun adı felsefe değil, fiziktir.”